AdmInIstratIon

YÖNETİM EKİBİMİZ

Okullar Koordinatörü Biriz KUTOĞLU birizk@kultur.k12.tr
Ölçme ve Değerlendirme Bölüm Başkanı Özgür Eyüboğlu DOĞAN ozgurd@kultur.k12.tr
Ulusal Sınavlara Hazırlık Lise Koordinatörü Naci HALICI nacih@kultur.k12.tr
Uluslararası Programlar & İngilizce Eğitim Direktörü Angela MATHESON amatheson@kultur.k12.tr
Eğitim ve Ar-Ge Yöneticisi  Gülin YAVUZ guliny@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ ANADOLU & FEN LİSESİ YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü Feyza SEZEREL feyza.tugsal@kultur.k12.tr
Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yasemin KILIÇ ykilic@kultur.k12.tr
Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Nurdan ADA nurdana@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ İLKOKUL & ORTAOKUL YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü Bahadır KOÇ
bahadirk@kultur.k12.tr
İlkokul Müdür Yardımcısı Ayça KIZILKAYA
aycak@kultur.k12.tr

Ortaokul Müdür Yardımcısı

Nihande GÜLEN ATASEVER

nihandea@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ ALKENT ANAOKULU YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Sibel ÇETİN

sibelc@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ BAHÇEŞEHİR ANAOKULU YÖNETİCİLERİ

Okul Müdürü

Sevil KORALTÜRK ÖZKENT

sevilo@kultur.k12.tr