AdmInIstratIon

YÖNETİM EKİBİMİZ

Okullar Koordinatörü Biriz KUTOĞLU birizk@kultur.k12.tr
Ulusal Sınavlara Hazırlık Ortaokul Koordinatörü Tülay AKDEMİR tulaya@kultur.k12.tr
Ulusal Sınavlara Hazırlık Lise Koordinatörü Naci HALICI nacih@kultur.k12.tr
Uluslararası Programlar & İngilizce Eğitim Koordinatörü Angela MATHESON a.matheson@kultur.k12.tr
Eğitim ve Ar-Ge Yöneticisi Gülin YAVUZ guliny@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ ANADOLU LİSESİ & FEN LİSESİ YÖNETİCİLERİ

 
Anadolu Lisesi & Fen Lisesi Müdürü

Feyza SEZEREL

feyza.tugsal@kultur.k12.tr
Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yasemin KILIÇ y.kilic@kultur.k12.tr
Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Nurdan ADA nurdana@kultur.k12.tr  
DP Koordinatörü Nida KORKMAZ nidak@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ İLKOKUL & ORTAOKUL YÖNETİCİLERİ

 
İlkokul &Ortaokul  Müdürü

Sema BAYRAM

semab@kultur.k12.tr  
Ortaokul Müdür Yardımcısı Nihande ATASEVER nihandea@kultur.k12.tr  
İlkokul Müdür Yardımcısı Serap ÖZCAN serapo@kultur.k12.tr
MYP Koordinatörü Handan SAAT handans@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ  ANAOKULLARI  YÖNETİCİLERİ

 

Alkent Anaokulu Müdürü

Sibel ÇETİN

sibelc@kultur.k12.tr
Bahçeşehir Anaokulu Müdürü

Sevil KORALTÜRK ÖZKENT

sevilo@kultur.k12.tr