Kış İnovasyon Spor ve Sanat Okulu

KIŞ İNOVASYON SANAT SPOR OKULU

 

İNOVASYON OKULU

Kültür 2000 Kodlama ve Robotik atölyeleri ile öğrencilerimize 3 boyutlu yazıcılar aracılığıyla tasarım ve üretimden elektronik kartlara, kodlamadan, oyun yapmaya kadar farklı yelpazelerde üretim atölyeleri sağlayacak olan “Sen de yapabilirsin!” felsefesini aşılamak için 6-13 yaş tüm öğrencilerimizi atölye çalışmalarına bekliyoruz.

 

SPOR OKULU

Öğrencilerimizin fiziksel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediğimiz, Kış Spor Okulumuz da bu yıl ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz yer alacaktır.

Basketbol, voleybol,  cimnastik, branşları spor okulu programımız içerisinde yer almaktadır.

 

SANAT OKULU

Yaratıcı, estetik algısı gelişmiş, özgür ve yenilikçi öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayan sanat okulumuzda; müzik alanında, keman, orf ve perküsyon branşlarında çalışmalarımız yer almaktadır. Görsel sanatlar alanında ise öğrencilerimize Mixed Media Atölyesi ve Kumaş Tasarım atölyesi ile sanatsal yeteneklerini geliştirmelerinde katkı sağlanacaktır.

 

KÜLTÜR 2000 KOLEJİ SPOR-SANAT KIŞ OKULU PROGRAMI

ALAN

BRANŞ

SAAT

YAŞ GRUBU

GÜNLER

ÖĞRETMEN

YER

SPOR OKULU

VOLEYBOL

16.30-17.30

6-12 YAŞ

Salı-Perşembe

ÖZGE ERBAY

SPOR SALONU

BASKETBOL

16.30-17.30

6-12 YAŞ

Pazartesi-Çarşamba

FIRAT SEL

SPOR SALONU

CİMNASTİK

16.30-17.30

6-12 YAŞ

Pazartesi-Çarşamba

UMUT KILIÇ

CİMNASTİK ODASI

SANAT OKULU

ORF GRUBU

16.30-17.30

6-8 YAŞ

Çarşamba-Perşembe

ENDAM ÖZTAŞ

MÜZİK ODASI

PERKÜSYON GRUBU

16.30-17.30

6-12 YAŞ

Çarşamba-Perşembe

ENDAM ÖZTAŞ

MÜZİK ODASI

KEMAN

16.30-17.30

6-12 YAŞ

Çarşamba-Perşembe

GAMZE KESKİN

MÜZİK ODASI

SANAT OKULU

KUMAŞ TASARIM

16.30-17.30

6-12 YAŞ

Pazartesi-Salı

OYA YİYİT

GÖRSEL SANATLAR ATÖLYESİ

MİIED MEDIA ATÖLYESİ

16.30-17.30

6-12 YAŞ

Pazartesi-Salı

HATİCE PANIZ

GÖRSEL SANATLAR ATÖLYESİ

İNOVASYON OKULU

CODE MAKERS CLUB

09:30-10:30

6-8 YAŞ

Cumartesi

ÖZGE ŞAHİN

KODLAMA ATÖLYESİ

GAME MAKERS CLUB

10:45-11:45

9-10 YAŞ

Cumartesi

ÖZGE ŞAHİN

KODLAMA ATÖLYESİ

ROBOTICS CLUB

11:50-12:50

11-12 YAŞ

Cumartesi

ÖZGE ŞAHİN

KODLAMA ATÖLYESİ