Yönetim Ekibimiz

YÖNETİM EKİBİMİZ

   
Okullar Koordinatörü Biriz KUTOĞLU birizk@kultur.k12.tr  
Ulusal Sınavlara Hazırlık Koordinatörü Naci HALICI nacih@kultur.k12.tr  

KÜLTÜR2000 KOLEJİ ANADOLU LİSESİ & FEN LİSESİ YÖNETİCİLERİ

 
Anadolu Lisesi & Fen Lisesi Müdürü

Feyza SEZEREL

feyza.tugsal@kultur.k12.tr
Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yasemin KILIÇ ykilic@kultur.k12.tr
Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Sibel ÇETİN sibelc@kultur.k12.tr  
IB-DP Koordinatörü Angela Lucca ARSLAN angelal@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ İLKOKUL & ORTAOKUL YÖNETİCİLERİ

 
İlkokul &Ortaokul  Müdürü

Çiğdem KAYA

c.kaya@kultur.k12.tr  
Ortaokul Müdür Yardımcısı Eda İŞLEK edai@kultur.k12.tr  
İlkokul Müdür Yardımcısı Didem İBRAHİMOĞLU didemi@kultur.k12.tr

KÜLTÜR2000 KOLEJİ  ANAOKULLARI  YÖNETİCİLERİ

 

Alkent Anaokulu Müdürü

Gül Sacide ÖZÇİFÇİ

sacideo@kultur.k12.tr
Bahçeşehir Anaokulu Müdürü

Elif Nihal ÖZEL

elifo@kultur.k12.tr